Квест «Нічна попутниця» в Києві

6 -13
Гравців
1-2 г.
Час гри
Детектив
Тематика
Міні-квесторія
Індивідуальні ролі, але спільна мета. Гарний варіант, коли є бажання гуртом розв’язувати одне завдання. На відміну від інших квесторій, таємних перемовин тут немає — уся дія відбувається за одним столом
Тип квесту
6 -13
Гравців
1-2 г.
Час гри
Детектив
Тематика
Міні-квесторія
Індивідуальні ролі, але спільна мета. Гарний варіант, коли є бажання гуртом розв’язувати одне завдання. На відміну від інших квесторій, таємних перемовин тут немає — уся дія відбувається за одним столом
Тип квесту
Квесторія — це гра не проти кімнати, а один з одним. Ви граєте у команді, але у кожного — своя мета. Ведучий проведе гру де завгодно і з будь-якого приводу — на день народження, корпоратив або просто так.
Жанр
Класичний детектив
Час дії
Нью-Йорк, наш час
Особливості
Сподобається шанувальникам класичних детективів. Оскільки це міні-квест, то гра проходить за одним столом та триває годину. Це буде напружена година ;)
Побажання щодо одягу
Сучасні костюми, які відповідають світові поп-культури: незвичні капелюхи, окуляри, боа
Хочу зіграти

Передісторія

У нічному Нью-Йорку таксі — найкращий спосіб дістатися туди, де можна відпочити чи продовжити веселощі.

Мабуть тому дівчина в шикарній вечірній сукні вибігла з нічного клубу на дорогу — водій таксі ледве встиг загальмувати. Декілька крупних купюр погасили його гнів і зам'яли зайві питання, а особистість дівчини приємно здивувала. Таксист впізнав у ній зірку бродвейських мюзиклів Таліту Райс.

Красуня застрибнула на заднє сидіння, сказала "До мосту!" і більше не заговорила із водієм. Біля найближчого мосту, коли машина зупинилася на світлофорі, пасажирка відчинила двері і зникла так само раптово, як і з'явилася.

Принаймні так розповідає таксист. Він прийшов у поліцію, коли наступного ранку в новинах повідомили, що Таліта Райс загинула, кинувшись з того самого моста, і просили за винагороду відгукнутися можливих свідків.

Газетні заголовки про смерть зірки схвилювали всіх, хто любив її яскравий талант та божественний голос. Версії про причини нещастя різноманітні, офіційних заяв поліції ще немає. Справи міс Райс виявилися дуже заплутаними, доки самогубство — основна робоча версія слідства. Однак вона не всіх влаштовує і не здатна все пояснити. Через 3 дні після трагедії інспектор Хоуп запросив у поліцейську дільницю тих, хто щось знав про те, що сталося, та зацікавлених осіб. Всі вони прибули доброю волею і погодилися допомогти поліції в розслідуванні смерті Таліти Райс.
Читати далі

Етапи гри

1

Що відбуватиметься

Квесторія «Нічна попутниця» підійде всім любителям детективів і трилерів. Ви опинитеся в Нью-Йорку, в самому серці розслідування смерті Таліти Райс, зірок поліцейська ділянка інспектор Хоуп для допиту та допомоги у розкритті цієї справи. Чи було це самогубство, нещасний випадок чи вбивство? Ваші висновки можуть перевернути хід розслідування.
2

З чого починається гра

Ведучий створює атмосферу нічного Нью-Йорка за допомогою реквізиту і звукового супроводу. Потім розподіляє ролі і пояснює правила гри. Всі учасники займають місця за столом, в одному місці в столиці. дістає матеріали справи, і розслідування починається.
3

Що потрібно робити

Використовуйте свої навички дедукції, щоб розібратися в обставинах, що склалися. Відповідайте на запитання інспектора, слухайте показання інших гравців, аналізуйте докази, будуйте теорії. ніколи не побачила світло.
4

Чим все закінчиться

Через дві години, всім гравцям належить поділитися своїми висновками, а інспектору Хоупу винести підсумкове рішення. Потім ведучий відкриє всі секрети і розповість про те, що в дійсності сталося з нещасною зіркою. , хто виявив чудеса дедукції чи навпаки дива конспірації, нагородить пам'ятними дипломами.
Персонажі рольового квесту
Дивитися усіх персонажів
Хочу зіграти

Ціни

Оберіть гру на ваш смак і залиште заявку!

Ціни залежать від типу свята, кількості гостей та обраного пакету послуг.
День народження
від 8100 грн.
Дізнатися більше
Дитяче свято
від 8100 грн.
Дізнатися більше
Корпоратив
від 19900 грн.
Дізнатися більше

Залишити заявку

на проведення квесту у Києві

Місто

Київ

у цьому полі ви можете поставити питання, які вас цікавлять

Спасибо за заявку!

Через 10 минут проверьте ваш почтовый ящик, вам должно прийти подтверждение.

Мы свяжемся с вами в течение 24-х часов, чтобы уточнить детали.

Дивитися ще сценарії
+380676507946
Є питання?
Ми вам передзвонимо:

Заявка на зворотній дзвінок прийнята

Протягом доби з вами зв’яжеться наш менеджер у Києві.

Дякуємо за прояв інтересу до живих квестів!

Підписуйтесь на нашу сторінку у Instagram
Забронюйте місце на гру

З вами йде хтось іще?

На пошту прийде підтвердження заявки та нагадування перед грою

Для дзвінка перед квестом

Ви можете вказати інформацію для знижок або подарунковий сертифікат

Якщо ви не можете прийти, повідомте нам на kiev@questoria.ua

Залиште контакти і ми з вами зв’яжемося

Дякуємо за заявку!

За 15 хвилин перевірте свою поштову скриньку, вам повинно надійти підтвердження.

Ведучий зв’яжеться з вами протягом 24-х годин, щоб уточнити деталі.

Ваше місто Київ?
Ми працюємо у 45 містах
Так
Змінити регіон
Згода на обробку персональних даних